Klasa III H żondzi...


#1 08-10-2007 19:22:12

Jarek

Moderator - Ziomu$

Skąd: MokrE KoloniA dokładnie :P
Zarejestrowany: 26-09-2007
Posty: 93
Punktów :   

Streszczenia Lektur !!

Jeśli ktoś nie przeczytał lektury; krula przydupa, to proponuje zapoznać sie z poniższym tekstem:

Gościo dowiedział sie ze jego ojcem nie jest jego ojciec wienc chciał sie dowiedziec kto jest jego ojciem jeśli nie jest jego ojcem król, i spytał sie rzony i ona mu powiedziała, ze,,wie, ,kto, wie, kim, jest jego ojciec który nie jest królem, i ten goscio co wie kto jest ojcem tego goscia którego ojcem nie jest król, powiedział temu gościowi; który nie wie kto jest jego ojcem, jeśli jego ojcem nie jest król, że jego ojcem jest Czesio



http://czesio.shou.pl/galeria/gal2.jpg



wkrótce kwo wadis

Ostatnio edytowany przez Jarek (08-10-2007 19:31:46)

Offline

 

#2 08-10-2007 20:36:29

Bartolomeo

Ziomu$

Skąd: CiTy SkIeRbIeSzÓw
Zarejestrowany: 21-09-2007
Posty: 58
Punktów :   

Re: Streszczenia Lektur !!

ogólnie nic nie czaje .....

Offline

 

#3 09-10-2007 17:36:12

Kundzios

Administrator

4762558
Call me!
Zarejestrowany: 29-09-2007
Posty: 79
Punktów :   

Re: Streszczenia Lektur !!

ciekawi jakie będzie streszczenie Quo Vadis

Offline

 

#4 09-10-2007 21:23:58

kAjA =)

Moderator - Ziomu$

1356741
Zarejestrowany: 21-09-2007
Posty: 97
Punktów :   
WWW

Re: Streszczenia Lektur !!

hehe^^ ja juz to mam za soba:P
przerabialam w pierwszej klasie w gimnazjum wiec jeszcze cos pamietam, a 2 raz tego nie mam zamiaru czytac...

         wiec co moge wam powiedziec...
                                                                  ...POWODZENIA!!   /z Bogiem/ ^^
=**

Offline

 

#5 05-11-2007 16:14:20

Mlody99

Moderator - Ziomu$

12194156
Skąd: nie wiem ;p
Zarejestrowany: 27-09-2007
Posty: 66
Punktów :   

Re: Streszczenia Lektur !!

Dawac streszczenie kfo wadis!!!! Mam ksionszke ale nie kce minie sie czytadź.


http://img131.imageshack.us/img131/7683/mzetzuserbarcc0.gif
http://img220.imageshack.us/img220/8069/sssss.th.jpg

Offline

 

#6 05-11-2007 16:56:02

Bartolomeo

Ziomu$

Skąd: CiTy SkIeRbIeSzÓw
Zarejestrowany: 21-09-2007
Posty: 58
Punktów :   

Re: Streszczenia Lektur !!

jutro spr z kwa wabis ?? i co to ma niby byc .......

Offline

 

#7 05-11-2007 17:33:17

Tęczowy Szóstek

Ziomu$

4870702
Zarejestrowany: 24-09-2007
Posty: 95
Punktów :   

Re: Streszczenia Lektur !!

Nie sraj żarem. W czwartek jest z Kfo Wadis. Jutro ten obrazek. Gardi już mnie pomyślił więc już nie wiem nawet czyj on ma być xD


"okurczanie protoplastu to wywołanie plazmolizy w roztworze hipertonicznym, czyli w którym stężenie wody jest większe niż w komórce hipotonicznej z cytoplazmą" - pantofelki mają przesrane...

Offline

 

#8 24-11-2007 17:28:07

Jarek

Moderator - Ziomu$

Skąd: MokrE KoloniA dokładnie :P
Zarejestrowany: 26-09-2007
Posty: 93
Punktów :   

Re: Streszczenia Lektur !!

Kfo VVadiz

Główni bohaterowie:
Ligia mistrzuw, Wenicjusz, Petrochemiusz, Nerwosan, Pompon Greka, Akta, URSUS + BiZoN = UDANE żNIWA, Ełnicze, 2(Chilon * Chilonides)2, Kretus, Michael Scofield

Ligia mistrzuw - obiekt pozondań wielu, dobra dla niewielu, dla wielu niedobra. Wymiary 90-60-90, druga noga taka sama. Główna i jedyna jak do dzisiaj założycielka najpierw Pucharu Klubowych Mistrzów Europy, nastepnie ku czci samej siebie, Ligii mistrzuw. W wyniku reform mniejszości rzymskiej musiała wprowadzić limit chrześcijan w lidzie(nie lidlu!) do -7*1,(2)1/2. W pózniejszym etapie została skazana na kopanie rowów nad Rubikonem za przekręty w lidzie. Tam nauczyła sie klaskać i klaskała u Rubika, "Niech mówią ze to nie jest dżezz". Pózniej jak sie już naklaskała gapneła sie ze jest opentana przez weza.

Wenicjusz - najlepszy strzelec ŻKS Pogonimy Chrześcijan. Chciał za wszelka cenę zdobyć ligię, niestety nalezał do rzymskiej wiekszości "impotenzione" i nie mógł zaliczyć ostatniego egzaminu. Wielokrotny król strzelców, ligia pózniej narzekała, że nie strzelał tak jak dawniej. Wysoki, przystojny, nie głupi, z klasą/kasą. Jako jedyny w zespole miał paszport polsatu, dzieki czemu jeżdził ogladać jak bramkarz Inków strzela gola Słowianom. Hobby: orgie u Nerwosana, podlizywanie sie wszystkim, jeśli trzeba było nawet papierem toaletowym Reggina, jedzenie bagietek/bagnetek z galji. Jego marzeniem jest gra w Rozpaczy Kalinowice na "pozycji" miotacz.

Petrochemiusz - wuj(w czytaj jako h) Wenicjusza, miał 123% udział we własnej firmie Petrochemii Tybr, prezes klubu w którym zatrudniał od przypadku Wenicjusza; Petrochemia Tybr, jak i baru ''Petrochemia Bar - orgie całodobowe''. Nalezał do stowarzyszenia Żydowsko-Portugalskiego, nie lubił Nerwosana ale sie go bał wiec mu nie splunał w face xD. Rudasa uwazał za złamanego k.. kolegasa, gdy nazbierał wiecej leveli niz procent udziału w firmie odwrócił sie od niego dupą i sie stransferował do katolików. Jak mu cuś nie pasiło mawiał: "Niechce mi sie z tobą gadać". Był fanem filmów z udziałem Bogusława Lindy, to było w zasadzie nie jedyne chobbi. Lubił doradzić Wenicjuszowi co ma tym razem zrobic aby liczyć sie w walce o Ligię. Twórca silnika od zastawy.

Nerwosan - "miedziano brody" pseudo miał takie bo lubił zajebać z ulicy miedź i sprzedać na złomie. Mały, rudy, dużo gadał, mało robił. Ogólnie wszystkich wkurwiał.

Pompon Greka - jedyna osoba której zwisało to co robi rudy, popularnie zwana pucharem łuefa, nigdy nie dorównała ligii i jej za to nie lubiła.

Akta - lubiła nerwowemu pokazać swój akt, on tez to lubił, ale w końcu dołączył do klubu "impotenzione" i przerzucił sie na Harlekiny.

URSUS + BiZoN = UDANE żNIWA - lubił sobie po orać, prawie wygrał ligiee ale ona nie bardzo wiedziała o co mu chodzi bo ich było dwóch.

Ełnicze - Edyta Herbuś, tanczyła u Petrochemiusza, ale nie umiała mówic wiec ją sprzedał do Rozpaczy Kalinowice.

2(Chilon * Chilonides)2 - w sumie nie wiem kto to, aa rozpedzał sie do setki szybciej niż Ursus ale wiecej palił. Miał znajomych w ŻKS-ie.

Kretus - turysta z krety, lubił akty i dlatego przyjechał do Rzymu.

Opis lektury:

Hc. Sienkiewicz jako naoczny świadek wszystkiego łącznie z aktami napisał esa do Wajdy i ten to wyreżyserował. Haha to nie streszczenie tylko opis lektury ty debilu! xD

Streszczenie:

Niby wszystko było ok, ale Wenicjusz nie mógł już słuchać Jankesa z Eski, poszedł sie najebać do baru wójka. Tam zobaczył Ełnicze i postanowił że jutro nieźle strzeli Ligii. Nie ma wuja(znowu czytaj w jak h), bedzie miał kaca i najwyzej sobie strzeli partyjke w pokerka z Aktą. W miedzy czasie Ligia znalazła sie na liście fryjzera i wywieziono ja do rubika i tą historie juz znacie. Ale nie wszystko haha. Będąć w więzieniu poznała Michaela Scofielda - znanego architekta, który w nieznany sposób trafił do Rubikon River. No jak na początku zobaczył jej nogi to sobie odpuścił/spuścił, ale jako ze duzo klaskała miała fajne rączunie i postanowił je wykorzystac (hmm lubie to słowo). Razem z nią i 9 przyjaciół + 2 bramkarzy wydostali sie z tamtad i tylko on i jego białogłowa dotarli do Kalinowic. Tam założyli klub Gorzelnia i zatrudnili Edytę Herbuś jako tancerke. Głupi i lekko już ociemniały Wenicjusz gapnoł sie że juz nic nie wykorzysta z Ligii, przeniósł sie do Chin by zapładniać tamtejsze bezpłodne kobiety. Wbrew/w oko wszyscy żyli długo i szczęśliwie..


Aby sie dowiedzieć co Micheal robił z Ligią wyślij sms-a o treści "Wenicjusz to debil" pod nr. 799*2 za jedyne 12 kg miedzi + VAT i stoisko na targu w skierbieszowie/płonce.

Ostatnio edytowany przez Jarek (24-11-2007 22:06:56)

Offline

 

#9 24-11-2007 22:57:23

Bartolomeo

Ziomu$

Skąd: CiTy SkIeRbIeSzÓw
Zarejestrowany: 21-09-2007
Posty: 58
Punktów :   

Re: Streszczenia Lektur !!

stoisko u nas "chyba'' za darmo ;p ...........

Offline

 

#10 26-11-2007 20:14:04

Elzi

Ziomu$

4172092
Zarejestrowany: 21-09-2007
Posty: 111
Punktów :   

Re: Streszczenia Lektur !!

Mocne Ty to skądś przepisujesz czy wynika to z Twojego nagłego przypływu natchnienia twórczego Jarek? Czekam na następne streszczenia


Nienawidze szkoly!!

Offline

 

#11 27-11-2007 11:00:34

Jarek

Moderator - Ziomu$

Skąd: MokrE KoloniA dokładnie :P
Zarejestrowany: 26-09-2007
Posty: 93
Punktów :   

Re: Streszczenia Lektur !!

Juz powoli postaja kwiatki smiesznego franka ale to jeszcze tak na weekendzie wrzuce

Offline

 
Rejestracja została zablokowana.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plRewal pensjonaty